1 / 11
SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC
6.000 МКД
18.08.2022 09:40

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI
- Климатроник (Thermotronic) ,
- Навигација
- Кожни седишта
- фабричко радио со CD,
- Команди на волан
- темпомат,
- Bluetooth конекција за мобилен телефон,
- греачи на седишта
- електрични прозори
- сервисиран
2005

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078204274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам