1 / 2
Dainese
1 МКД
14.04.2022 02:18

Кичево

Se prodava kobilizon DAINESE narakvici i cizmi PURE-PRO br 43
Kombilizonot ima mali ostetuvanja [grebnatini] od levata strana
Cena za komplet mnogu povolna

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

Ajhan
Потврден огласувач
078402330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам