1 / 1
Tacx Vortex smart trenazer
17.900 МКД
18.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 10:35

Аеродром / Скопје

Vozen ne poveke od 700 kilometri .

Gratis trening guma i 2 adapteri

Mozna zamena za velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Oglas
Потврден огласувач
070200495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам