1 / 1
KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 20:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

J3 2017

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

KAKO NOVA
PONUDI NA VIBER 078246916

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
078246916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам