1 / 2
Kopir Sharp MX-M700U
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 11:37

Скопје Центар / Скопје

Kopirot e redovno servisiran, vo odlicna sostojba.
Mozna e zamena.
Cena po dogovor.

078 388 171

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

1985
Потврден огласувач
Za sekoj oglas ima telefon pod opisot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам