1 / 2
Se izadava deloven prostor vo Stip 8mi Noemvri
1 €
28.06.2022 09:22

Штип / Штип

Квадратура:

170 m²

Шифра:PP1094
Се издава деловен простор во Штип на приземје со површина од 170 m² на ул.Булевар ЈНА. Деловниот простор е погоден за секаква намена, опремен со квалитетна санитарија, врата на сензор, фасадна столарија од нискоемисионо стакло и алуминиумски профил, термоизолирана фасада со одлична звучна изолација итн. Внатрешноста е поделена на одделна канцеларија и голем отворен простор, погоден за секаква намена кој може да се спои со одделната канцеларија и да добиете целосен простор без прегради. Во просторот се поставени клими со кои е решено греењето и ладењето. Одлична прилика на прекрасна локација со поглед кон парк за вашиот бизнис.Во склоп на објектот има хотел, продавница за бела техника и угостителски објект.
Условите за изнајмување на просторот се :
– деловниот простор се изнајмува на минимален рок од една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти и е по договор;
– штетите кои ќе настанат откако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;
– тековните сметки како струја,вода,интернет,телевизија се на товар на закупецот.
тел.за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам