1 / 7
DERBI GP1 50CC
1.900 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 18:39

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Derbi

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

gp1

Километри:

5000

SE PRODAVA MOZE I ZAMENA ZA DRUG 50CC
DERBI GP1 RACING
50CC 2TAKT
GODINA 2008
POMINATI 11000KM
REGISTRACIJA CELA GODINA
SOCUVAN KAKO OD SALON
CENA 1900€
TEL 070497841

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

murat
Потврден огласувач
070497841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам