1 / 4
Germanska brend proletna jakna/suskaves br.M/L %povolno
1.200 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:09

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Сина

Kako NOVA brend proletna jakna suskaves br.M/L
Preubav model i materijal mn kvalitetna i dobro izrabotena
Cena 2000.
Namalena 1400

Denes 1200

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska Brend trenerka br.M NIKE JUVENTUS

1000 МКД

Brend maska crna bluza org.GUESS br.S/M %%%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам