1 / 12
NIKON D7000 SO OPREMA
300 €
18.11.2022 00:01

Куманово / Куманово

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Nikon

NIKON D7000 TELO..... 235e
OBJEKTIVI:
NIKON 28-200MM....135e
MOZNA ZAMENA SO MOBILEN IPHONE 11,12,13 I SO MOJA DOPLATA!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Armend
Потврден огласувач
075324601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам