1 / 5
Трактор traktor fiat 640
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 16:16

Штип / Штип

Fiat 640, godina na proizvodstvo 1982, 7400 saati, nema predna vucnja, traktorot so godini e garaziran, motor odlicen, bez zameni, ima makedonski dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070340219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам