1 / 12
Germanski brend maica/maici br.M %%povolno%%
600 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:00

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

M

Боја:

Црна

Kako NOVI germanski brend maici br.M
Moderni kvalitetni skapi brendovi
Cena na edna 1300
Namalena edna 700denes 600

Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska maska teget jakna br.L/XL %%%%

1 МКД

Germanska Polar esen/zima brend jakna br. S/M %popust

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам