1 / 3
Audi Q3 top ekstra socuvana inredovno servisirano
22.500 €
14.04.2022 14:05

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

Q 3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Redoven servis
Ful oprema
4x4
Automatic s tronic
Navigacija
Kaka.......
Telefon 072683322

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам