1 / 3
SUNDVIK Кревет на развлекување/ИКЕА
11.960 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
14.04.2022 15:05

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: дрво
> Боја: сиво - кафеава

Димензии на производот:
> Мин. должина: 137 см
> Макс. должина: 207 см
> Висина: 80 см
> Кревет, ширина: 91 см
> Душек, должина: 200 см
> Душек, ширина: 80 см

Код на производ:
390.416.60

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам