1 / 4
lavor Odlicen
199 €
14.06.2022 22:51

Скопје Центар / Скопје

se prodava klavorot mn malce koristen komplet so cesma /creva (ne eplasticen tuku porcelain e ) poveke info na tel p79215507

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Фризерско студио

Се продава од:

GOLD
jordan mijalkov br 7(poranesna ul zeleznicka)
Потврден огласувач
079215507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам