1 / 10
Digitalen aparat Nikon P510
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2022 09:27

Куманово / Куманово

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava Nikon aparat so exstra zoom x42 vo ispravna sostojba .So nego odat polnac so tri baterii , dodatni akcesoari za cistenje , torba hama , Uv filter i kabel za konecija .Kon tel 078826005

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

xxxxxx
Потврден огласувач
071376....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам