1 / 3
velosiped
5.000 МКД
05.05.2022 23:29

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

velosiped sport

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

CAPRi
Потврден огласувач
070726883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам