1 / 12
# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM
По Договор
150.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 14:17

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

"Bulevar Turisticka" 50-1/1

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar na OHRID vo SKALESTATA ZGRADA na 1 minuta od centar, banki, pazar, carsija od (97 m2 stan + 8 m2 podrum).
- kat br.1
- vlez br.1(prema glavniot kruzen tek)
- jug.
- podrum
- graden po JU standard

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070352634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам