1 / 4
Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани
120 €
14.04.2022 17:57

Карпош / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 4000 м2 во Злокуќани, Скопје со чист имотен лист.

Цена 120 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам