1 / 12
MAN TGX 440 euro 6
1 €
14.04.2022 17:58

Гевгелија / Гевгелија

MAN TGX 18.440--- 11 kamioni
Godina na proizvodstvo 2014-2015-2016
Kilometraza 630.000 - 950.000
Retarder , 1400l rezervoari. Promeneto set lamela, Promeneto kompresor, Redovno servisirani
Odlicna Sostojba!!
Za poveke info na (071366674) Viber i WhatsApp

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Borco
Потврден огласувач
071366674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам