1 / 3
Se prodava a moze i zamena
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 17:04

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e vo solidna sostojba moze zamena za desktop so moja doplata moze so moze i bezmonitor
Napomena laptopot e bez baterija

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам