1 / 8
Vo super sostojba PALI VOZI
1 €
14.04.2022 19:22

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

За сите информации ќе го барате Величе 076 451 904

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Лазе
Потврден огласувач
070223973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам