1 / 4
OPEL VIVARO 1.9DTI Товарно
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 09:15

Делчево / Делчево

Се продава регистрирано товарно комбе Опел виваро 1.9дти мотор. И се вози со Б-категорија. Купено од прв газда, прва регистрација му е 11месец 2009год. Комбето го имаме околу 6години. Има перфектна шасија и мотор, се продава заради купување на поново товарно возило може и замена за поново товарно возило или пикап автомобил товарен.
Телефон за контакт:
☎️ 071 246 375
☎️ 071 246 375
☎️ 071 246 375

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам