1 / 5
Mercedes S350 4matic BLUETEC
По Договор
24.09.2022 10:54

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC
Регистрација 27.12.2022
Произведено: 2011g
Гориво: Дизел
Менувач: Automatic 7 G-TRONIC
Боја: Црна

Mercedes S350 4matic full oprema
Без никаква мана проверка во било кој сервис

Опрема:
- Кожен Салон
- F1 Шифтери
- Команди на волан
- Лед дневни светла
- DYNAMIC BI XENON фарови
- Климатроник четиризонски
- Амбиентално светло
- Борд компјутер
- Темпомат
- Паркинг сензори
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Завеси на задно стакло
- панорама
- Навигација
Za po detalni infromacii 075 266 206

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ad
Потврден огласувач
070343079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам