1 / 9
Iznajmuvam stan vo struga
1 €
14.04.2022 19:53

Струга / Струга

Se izdava stan za kratok vremenski period na 2 sprat.Ima spalna soba,decka i dnevna soba. Ima terasa so pogled kon ohridsko ezero i se naoga na ulica JNA nad Restoran AVON. Oddalecen na 100 metri od ezero.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078533383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам