1 / 8
Ford Transit
4.000 €
14.04.2022 20:14

Тетово / Тетово

Se prodava ili zamena Ford Transit, 2003 god.
So dve klima uredi.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Xhevit
Потврден огласувач
070514610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам