1 / 5
Philips AVENT Food Processor
80 €
Цената е фиксна
25.06.2022 08:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov, nekoristen, kupen od Avstrija
Info 075 469 438

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076650000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам