1 / 4
Se prodava niva
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 06:18

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

7082 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo blizina na selo Capari, iscistena, so voda vo nivata...
2 evra kvadrat
Broj na parcela 1345

Lice za kontakt: Simeon 070-234-263

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
070234263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам