1 / 12
Туристички апартмани
По Договор
05.06.2023 18:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Нас.Св.Стефан

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на градот во непосредна близина на х.Белведере со прекрасен поглед на езеро.Апартманот има кујна,бесплатен WI FI,кабловска,бања и француски балкон.Во апартманот можат да се сместат 4 лица(2+2).Цената зависи од периодот и бројот на ноќевања

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

KRKULJ CENTRAL APARTMENTS
Потврден огласувач
075225424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам