1 / 6
Mercedes c250 td
2.800 €
01.05.2022 20:13

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 250

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Mercedes C250td vo odlicna sostajba
Cena 2800evra
Poveke informaci na 071957955

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Klimce
Потврден огласувач
070787337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам