1 / 1
Разработен бизнис објект
300.000 €
13.05.2022 10:15

Берово / Берово

Број на соби:

10

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Берово

Se prodava 370m2 energetski izgraden objekt.Vo sklop na objektot ima 6 posebni stanovi i 1 delovna prostorija site vrzani na centralen sistem na greenje preku toplinska pumpa,topla voda preku solarni paneli i 500L bojler i sopstveno proizveduvanje na struja preku 5kw sistem.
LICE ZA KONTAKT VIKTOR: O70 213 722

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
071271762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам