1 / 9
Kamp prikolka ADRIA
1.999 €
Цената не е фиксна
06.09.2022 12:21

Охрид / Охрид

Se prodava kamp prikolka Adria 390 i
Vo prikolkata ima eden bracen krevet i dva edinecni kreveti,platneno predsobje so pojacana metalna konstrukcija
Se naogja vo kamp ljubanista.Za poveke info javete se na brojot.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
071223290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам