1 / 6
Aluminski bandazi 5x112 Mercedes Audi Vw 16 ki
11.000 МКД
Цената е фиксна
22.09.2022 12:17

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Aluminski Bandazi 16 ki 5x112 od E klasa w211 so gumi komplet zadni Bridgestone 225/55/16 i predni Vredestein 205/55/16 gumite se solidni 5-6mm sara. Bandasite se zdravi pravi bez varenje ili farbanje. Na sms viber ne odgovaram i po kargo ne prakam.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

My house
Потврден огласувач
078408846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам