1 / 12
KENWOOD DP(5090 HIGH END CD PLEER VRVEN KVALITET BUKVALNO KA
129 €
15.04.2022 06:55

Прилеп / Прилеп

KENWOOD DP(5090 HIGH END CD PLEER VRVEN KVALITET BUKVALNO KAKO NOV

CENA 129 EU
075 491 409

Specifications
Disc format: CD

Digital converter: KAN05, 1 bit

CD Mechanism: KCP1H

Frequency response: 4Hz to 20kHz

Dynamic range: 100dB

Signal to Noise Ratio: 114dB

Channel separation: 100dB

Line output: 2V

Digital outputs: coaxial, optical

Dimensions: 440 x 127 x 366mm

Weight: 5kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075491409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам