1 / 2
Kamionski Bandazi
60 €
01.02.2023 08:44

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat bandazi za kamion nov tip i star tip, bandazi za prikolka star tip, 60 eur komad. Rezervna guma gratis.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам