1 / 6
ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS 2.0 НОВО !!!
799 €
Цената е фиксна
26.07.2022 21:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нашиот нов Syros 2.0 cross-trainer се прилагодува индивидуално на големината на вашето тело и позицијата за тренирање. Континуирано приспособливата рачка со интегрирани рачни сензори за пулс и тринасочните прилагодливи, нелизгачки педали нудат пријатен комфор при тренингот за време на вашиот секојдневен тренинг.

СПЕЦИФИКАЦИИ

КАРАКТЕРИСТИКИ

ВНАТРЕ

39 см

ЛЕТЕЧКА МАСА

22 кг

ПЕДАЛИ

Тринасочни прилагодливи големи педали

ВИСИНА НА НАСТАНУВАЊЕ

16 см

ФАКТОР Q (ПРОВОЈ НА ПЕДАЛИТЕ)

19,8 см

КОНЗОЛА

ПРИКАЖИ ПРОЗОР

5" LCD конзола со целосно приспособлив прозорец за повратни информации

ПОКАЖИ

Време, растојание, брзина, калории, вртежи во минута, пулс, вати, закрепнување, телесни масти

ПРОГРАМИ

16 програми: Рачно, 12 претходно поставени програми, целен пулс, постојани вати, корисник

СИСТЕМ ЗА ОТПОРНОСТ

СИСТЕМ ЗА СОПИРАЊЕ

ЕЦБ магнетна сопирачка

ОТПОР

16 отпорници, контролирани со вати: чекори од 5 вати (25-350)

ДОДАТОЦИ

ДОДАТОЦИ

Транспортни тркала, држач за паметни уреди, рамка обложена со прав, дисплеј за обновување и телесните масти

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

ДИМЕНЗИИ (L X Ш X В)

124х61х165см

ТЕЖИНА

66 кг

МАКС. КОРИСНИЧКА ТЕЖИНА

136 кг

2 Години гаранција

Увозник и дистрибутер за Johnson Health Germany
АЛПЕ СПОРТ
fitnes solutions
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ ПИТУ 24
Потврден огласувач
078359359 078323388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам