1 / 9
Hyundai Santa Fe 4WD
1 €
02.07.2022 13:50

Делчево / Делчево

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo odlicna vozna sostojba,registriran,napraven kompleten servis pred 500 km Na Bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
071236767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам