1 / 7
NAPOJUVANJE, PSU,
10.000 МКД
30.09.2022 22:40

Аеродром / Скопје

ANTEC 1300w PLATINUM full modular
2 god garancija
21920 den

ANTEC 1000W GOLD full modular
2 god garancija
18220 den

CHIEFTEC 1250W GOLD full modular
1 god garancija
17620 den

CORSAIR RM 1000 X 1000W
full modular
3 godini garancija
17620 den

EVGA 1000GT 1000W GOLD
full modular
1 god garancija
16120 den

COOLER MASTER 750W BRONZE
modular
1 god garancija
7234 den

GIGABYTE 650W BRONZE
modular
1 god garancija
6134 den

Site napojuvanja se NOVI NE OTPAKUVANI
CENATA E PRVA I POSLEDNA VO PREVOD FIKSNA
Za pogolema kolicina postoi moznost za dogovor

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

User
Потврден огласувач
078/592-590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам