1 / 11
Тунел печка за леб и колачи
5.000 €
15.04.2022 12:05

Скопје Центар / Скопје

Тунел фурна за леб и колачи од брендот Има форни.Цена 5000 евра на лице место во Италија

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Dragoslav
Потврден огласувач
00393489327844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам