1 / 11
Опрема за ресторани и слаткарници
100 €
15.04.2022 12:11

Скопје Центар / Скопје

Гиро машина, рерна за печење пилешко, планетарен миксер со две кофи од 20 и 40 литри, витрина за сладолед, машина за сечење месо, мало мијалник, машина за сечење леб, две електрични скари, форматор за пица

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Dragoslav
Потврден огласувач
00393489327844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам