1 / 2
Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w
8.000 МКД
19.09.2022 11:18

Кичево

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w
2x100w na 8 omi na stereo mod ,so OPTICKI vlezovi Mnogu mojkno full ispravno ,ne otvorano,ne popravano
tezina 9.1kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Delovi
Потврден огласувач
078458128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам