1 / 3
УРБАН ЛИВИНГ продава магацински простор
48.000 €
15.04.2022 12:36

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

80 m²

Се продава подрумски простор 80м2, со инсталации и санитарен чвор на ул.Димо Хаџидимов. Погоден за магацински простор и други намени.
За оваа убава понуда и повеќе информации јавете се на следниве телефони:
075314647 Бети
078967010 Силвана
ШИФРА К42


Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам