1 / 6
Elektricen velosiped
890 €
17.01.2023 11:20

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam malce vozen elektricen velosiped kako nov marka cwic premium mn7 bez zameni

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
071766766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам