1 / 1
Assasins Creed Odyssey season pass PS4
1.000 МКД
03.01.2023 23:07

Гази Баба / Скопје

Se prodava season pass za Assasins Creed Odyssey vo forma na kod za UK/EU account. So aktiviranje na kodot dobivate 2 ogromni ekspanzii i 2 igri( Assasins creed 3 remaster i Assasins creed Liberation HD)

NAPOMENA!!! Morate da ja imate Assasins creed Odyssey za da gi igrate dlc! Za igrite ne treba!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
072255018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам