1 / 12
Bridgestone Potenza 225/40R19 225/40/19
4.000 МКД
20.05.2022 13:50

Македонски Брод

dve gumi,Gumite se vo odlicna sostojba
Runflat
bez zabeleski - pravi, nikogas ne lepeni
225/40/19 proizvedeni 2017
poveke info 077568875

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
077568875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам