1 / 3
Prodavam TIKO
500 €
15.04.2022 18:08

Пехчево / Берово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam TIKO vo dobra sostojba so atestiran plin LOVATO.
CENA 500 evra, a moze zamena i za skuter. Info na telefon
070 755 276 lice za ko takt Vlado.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
070570206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам