1 / 12
Toyota. Corolla 2.0 D4D 93KW 125 KS
5.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 10:09

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba
Klimatronik(lade odlicno)
Novi gumi
2(dva)kluca
Elektrika na site prozori
Naj dobriot motor na toyota
Za sekakvi informacii na tel.072 422 670
Registrirana do 02 08 2023g.
072 422 670

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Благој
Потврден огласувач
072422765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам