1 / 2
Стари алатки
300 МКД
31.05.2023 10:04

Аеродром / Скопје

Ножици
Хефталица
Шублер

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Ванчо
Skopje
Потврден огласувач
072207591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам