1 / 11
Apartman gogo
1 МКД
12.08.2022 08:01

Охрид / Охрид

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka
Opremen so
Tv
Kabloska
Wifi
Parking prostor
Kujna
Lokacija Bekir Aliriza 34 centar

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Elena
Потврден огласувач
077602555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам