1 / 5
ИМПЕРИЈА – Викенд куќа
67.900 €
29.11.2022 21:41

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Д 97/14
Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и дворно место 30м² плус помошна летна кујна.
Куќата се наоѓа во с.Пештани (200м до езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

188000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

220000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам