1 / 3
Komanda racka za vozduh
1.500 МКД
15.04.2022 21:18

Струга / Струга

Komandata e za kontroliranje levo desno za masina sto turkat klip ili drugo se mestit so brza spojka

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Reduktor racën za centrifuga za med

2000 МКД

Burgija za beton

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам